Červenec 2010

Jak to vypadá s vampire diaries na NOVĚ?

30. července 2010 v 19:07 | Twilightačka♀ |  News
Na konci února jsem vás informoval o tom, že TV Nova zakoupila vysílací práva i na seriál The Vampire Diaries. Nově jsme sice zaslali náš doporučený výběr dabérů, ale od té doby se však neobjevila žádná jiná další informace ani nic nového. Jak to tedy s Upířími deníky na Nově vůbec bude? Vězte, že ani já sám to nevím. Ne že bych o tom nemohl nebo nechtěl mluvit, ale opravdu nic netuším. Před pár týdny jsem psal do Novy e-mail, ale do této chvíle jsem na něj nedostal odpověď (nic překvapivého). Dnes však Nova vydala tiskovou zprávu "čím Nova na podzim překvapí" a o Vampire Diaries není nikde ani zmínka. Takže na podzim (jak jsem marně doufal) se našeho oblíbeného seriálu v češtině bohužel nejspíš nedočkáme. Nezbývá nic jiného než čekat, kdy se Upíří deníky objeví v televizním programu. Snad to bude brzy… třeba od nového roku… zdroj: www.vampire-diaries.cz Poznámka webmiss:Omlouvám se že to není zformátované a bez obrázků,ale jsem na tak strašném počítači,kde to opravdu nejde a každou chvilku blbne komponenta!

Ian Somerhalder//photoshoot 66:copak to neskončí

24. července 2010 v 14:57 | Twilightačka♀ |  Photoshoot
a
Neříkám že tenhle shoot není nádherný...ale už ho je moc,a prý by se nové a nové měly obbjevovat ještě rok :O

další fotografie naleznete GALERII

Ian Somerhalder//,,Jak se milovat se ženou!"NA DVD

24. července 2010 v 13:25 | Twilightačka♀ |  News
a
a
Letos v červenci, Josh Meyers, Krysten Ritter (Ona je Out of My League), a Ian Somerhalder ("Vampire Diaries", "Lost"), zjistíte, láska nikdy nepřijde snadno v novém Scott Culver je indie komedie JAK SE milovat ženu.  V mega-grossing, box-office busting tradici American Pie a 40 let panic, sex a komedie srazí hlavu na pobuřující účinek Direct-to-DVD brzy-k-být klasický, premiérově na obou DVD a Blu -ray ... jen z E1 Entertainment.
Po sex na jednu noc, Andy (Meyers), hudební výkonné s žádnou představu, jak uspokojit své přítelkyně (Ritter), slyší Lauren vlastně povzdech. Panika vyplývá, a Andy se obrací k doporučení jeho spoluhráčem kamarádi, stejně jako dospělý film Legenda Jenna Jameson (hraje sama sebe), ale najde čas běží, když Lauren pohledný přítel z dětství (Somerhalder) se objeví.  Ale ani s pomocí jeho přátel, bomba porno hvězda a tantric odborníků, Andy pokračuje klopýtnou v ložnici, až nakonec pochopí, že za účelem dosažení "O" slovo pro Lauren, musí on nejprve říci "L "slovo v této zábavné, nervózní a upřímná komedie, která slibuje, že si domů publiku se nová silnice vztahu pošetilosti.
Sportovní horký soundtrack, představovat hudbu Yellowcard, Saosin, Hello, Goodbye, Mayday Parade a více, JAK TO MAKE LOVE k ženě i hvězdy nenapodobitelný Ken Jeong (Hangover, Role Models, "Společenství"), Eugene Byrd a James Hong.

Ian Somerhalder//NEWS WALLPAPERS

24. července 2010 v 13:12 | Twilightačka♀ |  wallpapery
a

Ian Somerhalder//DVOJE HLASOVÁNÍ!!!HLASUJTE PRO NĚJ!

24. července 2010 v 13:07 | Twilightačka♀ |  News
a
a
Takže je to tu zase,hlasování při kterém můžeme dát hlas našemu oblíbenci:
  1. Stránka popwatch.ew.com:Sexy Beast:Hlasujte tady
  2. Cena GRAMOUR:Nejvíc sexy muž roku 2010:Hlasujte tady tady.
prosím vás,zahlasujte si,Ian bude rád za každý vváš nepatrý hlásek:)

Vampire Diaries the Buffy version l video

24. července 2010 v 1:48 | Twilightačka♀ |  video
a
Tedy musím zaklepat že autoři těchto fanmade videí jsou moc šikovní,stojí zato shlédnout

Ian Somerhalder//TAK TAKHLE JSTE HO JEŠTĚ NEVIDĚLI

24. července 2010 v 1:45 | Twilightačka♀ |  Zajímavosti
a
Tak to je fakticky síla,je doufám,že se mu to nezalíbí a neudělá z toho svůj normal oufit


NINA DOBREV//rozhovor :MLUVÍ O IANOVI A PAULOVI

24. července 2010 v 1:10 | Twilightačka♀ |  interwiew
a
Kdo tě na place podpoří, když už máš všeho dost?

"Paul a Ian jsou jako moje rodina, trávíme spolu celé dny a dost jsme se sblížili, je z nás takové trio. Mezi herečkami mám samozřejmě taky kámošky - Candice, Sara, Kayla a Katerina mě vždycky podporují a stojí při mně. Ve chvílích, kdy mi nebylo moc dobře, jsem zavolala Kayle a ona za mnou přijela s čokoládou, filmy a zmrzkou a udělaly jsme si skvělou dámskou jízdu. Je nejlepší přítelkyní jakou můžeš mít. Když jdeme ven, je moje ochranitelka. Jsme si ochranitelkami navzájem."

Prozraď něco o Paulovi a Ianovi!

"Oba jsou skvělí a každý trochu jinak. Paul bere svou práci velmi vážně, je to opravdový profesionál. Ian je zase takový recesista a vtipálek. Dokáže prozářit každý okamžik, je zábavný a pohodový. Zná ty nejlepší historky, má s natáčením už spoustu zkušeností. Jsem ráda, že mám kolem sebe tak úžasné lidi a že jsme spolu rádi."

A navíc jsou pořádně sexy! Máš nějaké zásady, když jdeš na rande s hercem?

"Myslím, že chodit s kolegou může být dost ošemetné. Abych byla úplně upřímná, randění s hercem je hodně složité. Vždycky se do toho zaplete ješitnost. Té mají herci plnou hlavu a k tomu jsou trochu trhlí. Navíc jsme pořád obklopeni krásnými lidmi. Já bych se do flirtu s hercem nepouštěla."   

Damon Salvatore//Smithová HO SVOU VLASTNÍ RUKOU POPSALA

24. července 2010 v 1:08 | Twilightačka♀ |  Zajímavosti
a
Ano je to tak...měl by vyjít special průvodce od L.J.Smith kde budou její postavy popsané zatím jen Damon Salvatore

Jméno: Damon Salvatore
Místo narození: Florencie, Itálie
Rok narození: italská renesance
Věk: 160 let
Rasa: upír
Rodina: matka zemřela při porodu, otec Giuseppe Conte di Salvatore a mladší bratr Stefan
Kde žije: Mystic Falls
Povaha: Damon je drzý a arogantní. Zároveň je však svůdný a přitažlivý. Nebere si servítky a nemá žádné výčitky svědomí. Neboť upíři ve VD můžou nechat vypnout svoje vnitřní pocity. Své emoce dává silně najevo, jen když má vztek. Rád používá slovní hříčky, zejména když nechce říct něco přímo. Věří, že upíři nehnutelně patří na stranu zla, proto nechápe Stefanovo odhodlání nepít lidskou krev. Nebojí se zabíjet. Ale postupně přestává brát lidi jen jako potravu, ale znovu nachází k nim respekt, chová se k nim vstřícněji ba dokonce jako k přátelům.
Schopnosti: Damon se umí proměnit v havrana, dále pak umí ovládat počasí a lidskou mysl.

--------------------------------------------