DAMON nebo Stefan//HOVOŘÍ Katerina Graham

19. července 2010 v 13:07 | Twilightačka♀ |  Zajímavosti
a
Neschopnost se rozhodnout mezi bratry Salvatorovými: dilema, s kterým se potýkají fanoušci The Vampire Diaries. A nejen oni ....i Katerine Graham, která ztvárňuje Bonnie Bennetovou. Naštěstí ona má jednoduché řešení :" vybírám si oba", odpověděla krátce Hollywoodská hvězda. "Je to strašné mít je oba naráz? Ale ne v tom stejném čase," odpověděla se smíchem.
Katerina ve skutečnosti obdivuje oba bratry. "Stefan je úžasný chlap, mimo to, te je upírem. Samozřejmě většina děvčat miluje zlé chlapy, proto máme Damona. Občas si myslíme, že je můžeme v každé chvíli vyměnit, ale je potřeba vědět, že je to nemožné.
Myslím, že oba mají mnoho výhod ve své povaze. Po ty, kteří stojá za těmi zlými a pro ty, kteří stojí za těmi dobrými - každy si bede snažit najít v některém z nich svého přítele. Myslím, že ona mají úžasné povahy, ve kterých každá žena najde něco pro sebe.
Známe už odpověď Katerine. Kdo by si vybral Bonnie? " Řekla bych, že nikdo, protože Bonnie nemá nic společného s celou historii upírů. tefan je pro Elenu, takže bych s ním být. Damon je zlá , což znamená, že v této chvíli se k sobě nehodíme."
Katrina přesto tak úplně nevyloučila Damona jako partnera pro Bonnie, řekla: "Teď, když máme tak hodně scénaře, neřekla bych, že Damon nebude chtít Bonnie. Na začátku jse řekla, že je to vyloučené. Bonnie zkoumá povahu Iana, protože chce pochopit Damona a dozvědět se proč je tím, čím je a rozvíjet tím soucit k němu. Myslím, že Bonnie s ním přestává soucítit, bez ohledu na to, co se s ní děje."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.