Damon Salvatore//Smithová HO SVOU VLASTNÍ RUKOU POPSALA

24. července 2010 v 1:08 | Twilightačka♀ |  Zajímavosti
a
Ano je to tak...měl by vyjít special průvodce od L.J.Smith kde budou její postavy popsané zatím jen Damon Salvatore

Jméno: Damon Salvatore
Místo narození: Florencie, Itálie
Rok narození: italská renesance
Věk: 160 let
Rasa: upír
Rodina: matka zemřela při porodu, otec Giuseppe Conte di Salvatore a mladší bratr Stefan
Kde žije: Mystic Falls
Povaha: Damon je drzý a arogantní. Zároveň je však svůdný a přitažlivý. Nebere si servítky a nemá žádné výčitky svědomí. Neboť upíři ve VD můžou nechat vypnout svoje vnitřní pocity. Své emoce dává silně najevo, jen když má vztek. Rád používá slovní hříčky, zejména když nechce říct něco přímo. Věří, že upíři nehnutelně patří na stranu zla, proto nechápe Stefanovo odhodlání nepít lidskou krev. Nebojí se zabíjet. Ale postupně přestává brát lidi jen jako potravu, ale znovu nachází k nim respekt, chová se k nim vstřícněji ba dokonce jako k přátelům.
Schopnosti: Damon se umí proměnit v havrana, dále pak umí ovládat počasí a lidskou mysl.

--------------------------------------------


Ve 14. a 15 století ve Florencii se seznámí Damon Salvatore s krásnou dívkou Katheryne. Ale není jediný, kdo se do ní zakoukal. I jeho bratr Stefan v ní najde zalíbení. Dívka využívá náklonnosti obou mladíků. Avšak ani jeden z nich to netuší. Následně je oba promění v upíry a zemře. Jejich přeměna však není úplně hotová. Potřebují se napít lidské krve, jinak umřou. Damon se rozhodne, že umře, protože nechce bez Katheryne žít.
Ale Stefan to tak nenechá. Sám se napije lidské krve a poté přivede oběť k Damonovi a donutí ho se z ní pít. Poté je přeměna hotová a místo poděkování slíbí Damon bratrovi, roky mučení, trápení a msty.
Po dlouhém uplynutí až do současnosti přichází Damon do městečka Mystic Falls. Tady se setkává se svým bratrem Stefanem a s dívkou Elenou, která vypadá jako Katheryne. Damon však do tohoto městečka nepřišel jen tak. Má plán, který dlouho tají. Přitom zabije pár lidí a využívá dívku jménem Caroline.
Později důvod Damonova příchodu do Mystic Falls vyjde na povrch. Nachází se tady hrobka s upíry. A mezi nima by měla být i Katheryne. Chce jí přivést zpátky. Otevře hrobku a následně zjistí, že Katheryne v hrobce není. Od jedné upírky se dokonce dozví, že ji naposledy viděla v Chicagu a že se vůbec nezajímala o to, co je s Damonem.
Zhrzený a ztrápený Damon tomu nemůže uvěřit. Celou dobu ji miloval, zabíjel kvůli ní. Začne se kvůli tomu opíjet alkoholem. Ale ani to nemá dlouhé trvání.
Stefan se po dlouhé době napije krve a začne řádit. Damon ho musí zklidnit. A tady je vidět, že i přes veškerou tu nenávist, ho má pořád rád. Tato situace dost sblíží Damona s Elenou. Stanou se z nich přátelé. A Damon zapomíná na Katheryne a postupně se do této dívky zamilovává.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 k.o.c.e.n.a. k.o.c.e.n.a. | 24. července 2010 v 10:33 | Reagovat

Promiň, ale tohle nedává smysl z více důvodů. Ten hlavní je, že tady máš údaje ze seriálu, ale italská renesance je z knihy. A když přičteš ke 14. nebo 15. století 160 let, tak ti nevyjde rok 2000 a něco. Ještě jednou sry :-|  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.