NINA DOBREV//rozhovor :MLUVÍ O IANOVI A PAULOVI

24. července 2010 v 1:10 | Twilightačka♀ |  interwiew
a
Kdo tě na place podpoří, když už máš všeho dost?

"Paul a Ian jsou jako moje rodina, trávíme spolu celé dny a dost jsme se sblížili, je z nás takové trio. Mezi herečkami mám samozřejmě taky kámošky - Candice, Sara, Kayla a Katerina mě vždycky podporují a stojí při mně. Ve chvílích, kdy mi nebylo moc dobře, jsem zavolala Kayle a ona za mnou přijela s čokoládou, filmy a zmrzkou a udělaly jsme si skvělou dámskou jízdu. Je nejlepší přítelkyní jakou můžeš mít. Když jdeme ven, je moje ochranitelka. Jsme si ochranitelkami navzájem."

Prozraď něco o Paulovi a Ianovi!

"Oba jsou skvělí a každý trochu jinak. Paul bere svou práci velmi vážně, je to opravdový profesionál. Ian je zase takový recesista a vtipálek. Dokáže prozářit každý okamžik, je zábavný a pohodový. Zná ty nejlepší historky, má s natáčením už spoustu zkušeností. Jsem ráda, že mám kolem sebe tak úžasné lidi a že jsme spolu rádi."

A navíc jsou pořádně sexy! Máš nějaké zásady, když jdeš na rande s hercem?

"Myslím, že chodit s kolegou může být dost ošemetné. Abych byla úplně upřímná, randění s hercem je hodně složité. Vždycky se do toho zaplete ješitnost. Té mají herci plnou hlavu a k tomu jsou trochu trhlí. Navíc jsme pořád obklopeni krásnými lidmi. Já bych se do flirtu s hercem nepouštěla."   
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Týnuš* *Týnuš* | Web | 24. července 2010 v 1:27 | Reagovat

co je zejímavé?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.