OFICIÁLNĚ PROZRAZENO:!!!Co nás čeká v DRUHÉ sérii THE VAMPIRE DIARIES

22. července 2010 v 16:34 | Twilightačka♀ |  News
a

Co nás čeká v 2.sérii

Milostný čtverec a příchod vlkodlaka. Určitě jste si všichni říkali co se to děje s Mattovým kamarádem v posledním díle série a tady máme vysvětlení. Do druhé série se nám dostane i vlkodlak. Bude to velmi zajímavé.
Z Julie Plec nevyšly konkrétní spoilery, ale dala fanouškům mnoho zvážit ve svém rozhovoru a tady máme několik ukázek z něj:
Budeme se přibližovat k vzniku Damon+Elena? "Jediné co můžu o nich říct pro 2.sérii je, že vztahy v milostném trojúhelníku se velmi prohloubí. Damon má ještě dlouhou cestu k tomu, aby si zasloužil Elenu. Damon ale silně škube za provaz a silně táhne."
Co přinese přítomnost Katherine? Dobře, Plec připouští, že více milostného "čtverce".
Souvisejí spolu Katherine a Elena? "Je tam pokrevní příbuznost. Isobel je součástí a to je i Elena. Elena vypadá jako Katherine, jsou jako dvojnice. To je veliká otázka, která nás bude provázet, až hluboko do 2.série. "
Dozvíme se více o Tylerovi a jeho ovlivnění úplňkem? "Tyler má zásadní význam v mytologii. Vlkodlačí element je rozhodující v tomto příběhu. 2.série je  často jen o rodině Lockwoodových. Takže první věc, která nás potká bude, že paní Lockwoodová se bude muset stát prozatimní starostkou."
Anna je opravdu mrtvá? "Ano. Pokud jse o nás, Anna již není v našem světě. Ve flashback je mnoho příležitostí do budoucna, ale Anna je opravdu mrtvá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wéja (=♥=) Wéja (=♥=) | E-mail | Web | 23. července 2010 v 0:19 | Reagovat

wow, tohle bude upe pecka...těším se na to :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.