Prosinec 2010

Happy new year a nic víc?

31. prosince 2010 v 19:57 | Twilightačka♀ |  statusy
k
Občas přemýšlím jak jsem se vlastně dostala k blogu...poprvé to bylo asi v první třídě a už jen matně vzpomínám jak lidi s blogem.cz ještě neuměli a já si ho vlastně ani nezvládala založit protože všechny přezdívky už byli obsazené!Každopádně vzpomínám si jak všichni měli layouty o kterých by jsme dnes řékli že jsou "ubohé!" opravdu "nic moc".Ale blogaři se rozvíjí a ani já nebyla vyjímkou!Vím,že když se mi konečně podařilo založit blog www.bzakutna.blog.cz (pokud to někdo nechápe tak to "b"-je iniciála mého křestního jména - Bára a "zakutna" je mé příjmení Zákutná).Dnes ten blog už je jen odkaz na můj aktuelní blog!Popravdě...vlastně NERADA vzpomínám na dobu kdy mi dělalo problém vložit jeden pořádný článek!...A dnes?...Věřte nevěřte...já umím z HTML kódama...to kdyby mi tehdy někdo řekl tak nechápavě zavrtím hlavou jakože nevím co to je!No ale abych se vrátila k přání:
,,Všem vám přeji poklidný vylmi malý zbyteček prázdnin!Pak samozřejmě ať se na váš blog nedostane nějakej závistivec který by vám ho mohl zničit,pak taky jistlou vůli v grafice (kterou já sama neovládám) a také radost z toho,že máte vůbec blog.cz.Hodně radosti a také nějaké úžasné lidi kteří budou kolem vás a nejen říkat jak máte nádherné blogy!

Přeji vám všem Krásný nový rok plný nových zážitků!

Nina Dobrev ~ Added photos ~ K Willardt

31. prosince 2010 v 19:21 | Twilightačka♀ |  Nina Dobrev

Nina Dobrev ~ new outtakes for Jake Bailey

31. prosince 2010 v 19:09 | Twilightačka♀ |  Nina Dobrev

Nový vzhled naší TVD galerie a komu za něj děkujem!

30. prosince 2010 v 17:49 | Twilightačka♀ |  statusy
Už ani nevím jak dávno to je,ale napsala jsem si o design...a teprve teď přišel a je úžasný.Původně měl být na domovský blog,ale ten design od Vickie se mi také líbil tolik,že se mi ho nechtělo dát prač tak jsem jím alespoň
vyzdobila naší galerii!

A KOMU ZA NĚJ VDĚČÍM?

WWW.LITTLE-FLOWER.BLOG.CZ

a koukněte na tu galerii!

WWW.IAN-SOMERHALDER-FANS-GALLERY.BLOG.CZNina Dobrev ~ Flare magazine ~ únor 2011

29. prosince 2010 v 11:03 | Twilightačka♀ |  Nina Dobrev
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nejpamátnější den : V posledních dnech jich tam bylo několik ale asi nejvíce si zapamatuju ten, který byl součástí The Emmy. Bylo to neuvěřitelné, zaznamenávala jsem si všechno od skladby Born to be ze zkoušky s Jimmem Fallonem, Tinou Fey, Jane Lynch (jmenuji jen některé) až po vystoupení/tanec na jevišti kterého jsme se zúčastnily. Bylo to strašně vzrušující a zábavné..

Nejlepší rande : na tuhle otázku mám rovnou dvě odpovědi. (První případ). Měla jsem mít ve městě s někým rande ale na poslední chvíli jsem musela z města odletět kvůli podnikání. Nejen že byl extrémě chápavý, ale ještě mě pak překvapil že přiletěl za mnou ještě týže noci. Byla jsem tím strašně šokovaná jakou dalekou cestu jel kvůli mě aby mě překvapil a strávil se mnou nějaký čas. Bylo to strašně romantické.(V druhém případě) Po dlouhém vyčerpávajícím dni na place jsem se vrátila domů a našla sjem svého přítele v kuchyni jak mi dělá večeři. Podal mi pohár vína a odvedl mě do obýváku kde byl připravený masážní stůl. Řekl mi : Měla jsi těžký den,  masérka přijde za pár minut a až ti skončí masáž, večeře bude připravená. Málem sem umřela štěstím.. To je to čemu říkám romanticky promyšlené.


Michaela McManus ~ a Ianova scéna ve sprše

29. prosince 2010 v 11:01 | Twilightačka♀ |  News
www.ian-somerhalder-fans.blog.cz
Michalem (hraje Jules) byla jako nejedna hereček z The vampire diaries dotázána v jednom interwiev na cojiného než na to o čem se teď tak mluví a to o Damonovi a scénu ve sprše a to přesně na toto:
,,Je nějaká šance,že by Damon a Jules uzavřeli příměří na tak dlouho,aby si stihli dát romantickou schůzku?"
         A Michalena na to?
"Je to vtipné, protože mi moje máme psala mail, hned po tom, co si o tomhle přečetla. Byla něco jako ´Snad to nejsi ty, kdo si bude sundávat šaty!´Hej, tohle je The Vampire Diaries. Není tu žadný cizinec, který by to přikořenil. Takže je to možné. Kdo ví."


Ian Somerhalder and Nina Dobrev ~ big kiss

29. prosince 2010 v 10:50 | Twilightačka♀ |  News
avatar
Již před nedávnem jsme vás informovali že v nejbližších episodách bude Ianova scéna ve sprše s "někým".S kým bylo dost neznáme až doposud (pokud to je tedy pravda,nedávejte tomu sto procentní pravdivost),že by to mohla být sama Nina Dobrev,ale i kdyby to byla ona,tak je problém jestli to je Katharine nebo Elena!
(kéž by Katharine)...my vám tu fotografii samozřejmě přinášíme i sem a je jen na vás kolik pravdivosti tomu budete přikládat...ale vážně,berte to s určitou rezervou!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com