Damon´s bad life ~ 14.kapitola

22. ledna 2011 v 7:54 | Twilightačka♀ |  Povídka
©ian-somerhalder-fans
Připomenutí minulých kapitol:
Elena není tím kým se zdá (jak už to tak bývá u všech),opustila Stefana protože jí ukázal svou pravou tvář a ta nebyla zrovna přívětivá a teď jedou s Elenou pryč!Ovšem po cestě Damon zjistí že Elena,vlastně nikdy neexistovala,že to byla celou dobu jenom ONA!Ta kterou před sto padesáti lety miloval.Může se ještě to hezké vrátit nebo je to už nadobro ztraceno?Každopádně teď mají oba problémy v autě,kdy se zničeho nic rozilo zadní okno!

14.kapitola
,,Sakra co to je!"křikla Elena když jí spadlo pár střepů do očí,Damon se rychle otočil,ale nic neviděl,jen rozbité okno!,,Au!"ozvala se opět Elena ,,Proč mlčíš,co to je?" Damon jen zaklepal hlavou v bezmocném gestu a otočil se zpět k Eleně která se právě zbavila zbytku střepů.,,Asi vítr?"zamyslel se.,,Vítr jo?Určitě vítr...spíš tornádo ne,ale jakto že ho nikde nevidím...jdu se podívat ven,když tady pan připosranej si rači vsugeruje  že to byl větříček!"Elena vykopla dveře a vydala se ven a vůbec netušila jak moc se dotkla Damonovi nátury,ten za ní beze slova naštvaně šel.Elena se šla podívat hlouběji do lesa,kde zaslechla šustění,ale myslela si,že to je jen Damon,jenž se posadil na kraj lesa a nehodlal ji sledovat jak ,,Cvičenej čkol" zamručel. Jeden by si pomyslel,že když jí pomůžu že to na ní aspoň trochu zapůsobí,ne!Ono se to musí ještě zhoršit...tak nevím jestli jsem takovej smolař,nebo jen jsem ve špatný společnosti! Už se chtěl zvednout a nechat Elenu tam kde je když uslyšel její křik a co by to bylo za Damona,kdyby se za ní nevidal. Asi uviděla myš! skoro se zasmál,ale po deseti minutách co jí hledal,mu začlo být divné,že Elenu náhle necítí.Tak se vrátil a opět ucítil její pach,šel zase na druhou stranu,ale Elenin pach jako by na jednom místě prostě přestal,jako by se vypařila.Damon došel na to místo kde se podle něj Elenin pach prostě propad do země.
,,Eleno?"řekl,ale nedostal odpověď jen jakoby ho ovál takový studený dech.Damon se už chtěl otočit když najednou se vítr vrátil,a skutečně tehdy v autě měl asi pravdu,byl to vítr který by vám rozbil okno,vítr před kterým by se člověk schoval do sklepa!
Vážně si myslíš Damone,že tu někde je...Damon se lekl,asi se mu něco zdálo,odkdy mluví vítr.I když,přeci jen,nadpřirozeno existuje.Damon už slyšel o takových stvoření,které jsou třeba jen z kamení,a nebo ti trapnější z dvou nebo tří buněk,mohlo by být stvoření i z větru? Neee...trochu vedle drahý Damone,jsem upír jako ty,jen si z tebou povídám,z trochu jiné...no,zóny!Tvá dívenka je velmi divoká víš to?...,,Elena?" Tak přeci jen umíš myslet...ach drahý Damone,měj se hezky,možná tě nechám naživu,když budeš utíkat! Damon zprvu opravdu nechtěl,ale pak ho nohy samy začaly nést pryč!

Bonnie zatím jen seděla a jednoduše čekala,sama pořádně nevěděla co má dělat,celý život v který veřila se jí zhroutil.Stefan...ten kdo se jí tak zamlouval,ten kdo MĚL  patřit na tu dobrou stranu,je zlý.Možná se mu není co divit,možná že člověk když ho znovu opustí jeho láska je schopen spousty nemožností,i možností!Až ho to nakonec zabije.Ne...Stefan nebyl zlý,jen zklamaný...bum...Bonnie nadskočila,po ráně.Nejdříve nevěděla ale pak jí došlo že to byla rána dveří.,,Bonnie!"křičel Damon.,,No jo,už jdu,nemusíš hned tak křičet Damone...kde je Elena?"...Damon si povzdechl ,,Jasnovidka,to právě nevím."Bonnie měla chuť mu jednu vrazit,,Nevíš?!Jak jako že nevíš!"
Jakože neví sladká Bonnie,osud si rád hraje,i já si rád hraju...
,,Prostě zmizela!"Damon Bonnii převyprávěj všechno co se událo v tom lese....
Jak srdceryvné....
,,Jiná zóna říkáš?"Bonnie se zamyslela a pak asi čtvrt hodiny něco hledala na internetu...,,Joná zóna....hmmm....podle legendy je to jená dimenze,tam jsou všichni démoni,kteří kdy byli zabiti.!"Damona to celkem zaskočilo ,,Chceš říci že je Elena mrtvá?" Bonnie zavrtěla hlavou...,,Až tam budeme my taky nebudem mrtví!" ,,Chceš říct že tam půjdem?" Damona by chytil šlak kdyby mohl.,,Copak nechceš,haló..vzbuď se,je tam Elena..!"Bonnie se znovu zamyslela ,, Říkals že jsi s tím mluvil?" ,,Mluvil jsem s NÍM to ano!" Bonnie mu poté vysvětlila,že by bylo možné se s tím pomocí Damonovi mysli znovu spojit možná to i přivolat.
Nerad se nechávám něčím volat!Vždy přicházím sám
Mezi Damonem a Bonnií se začla hromadit nazelenalá mlha...
Vždy přicházím
...i odcházím sám" domluvil muž,poté co se z mlhy zhmotnil!Bonnie omdlela,že Damon ji stihl jen tak tak zachytit. ,,Ale,odkdy upíří pomáháme JIM!"Damon se k němu otočil,byl ošklivý a zároveň hezký...,,A smím aspoň vědět kdo jste!"Muž pokýval hlavou ,,Ale vždyť se známe,mluvili jsme spolu,pamatuješ?"Damon pokýval hlavou,znal tohle poznání,ale něco mu na tom nesedělo.Najednou se mu zamlžilo před očima.

Když se Damon probudil,nepamatoval si už na toho muže.Byl s Bonnií někde jinde...Bonnie zašeptala ,,Jiná zóna"

Hra začala
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.