Damon´s bad life ~ 15.kapitola ~ Jiná zóna

28. ledna 2011 v 14:15 | Twilightačka♀
©ian-somerhalder-fans
,,Prostě zmizela!"Damon Bonnii převyprávěj všechno co se událo v tom lese....
Jak srdceryvné....
,,Jiná zóna říkáš?"Bonnie se zamyslela a pak asi čtvrt hodiny něco hledala na internetu...,,Joná zóna....hmmm....podle legendy je to jená dimenze,tam jsou všichni démoni,kteří kdy byli zabiti.!"Damona to celkem zaskočilo ,,Chceš říci že je Elena mrtvá?" Bonnie zavrtěla hlavou...,,Až tam budeme my taky nebudem mrtví!" ,,Chceš říct že tam půjdem?" Damona by chytil šlak kdyby mohl.,,Copak nechceš,haló..vzbuď se,je tam Elena..!"Bonnie se znovu zamyslela ,, Říkals že jsi s tím mluvil?" ,,Mluvil jsem s NÍM to ano!" Bonnie mu poté vysvětlila,že by bylo možné se s tím pomocí Damonovi mysli znovu spojit možná to i přivolat.
Nerad se nechávám něčím volat!Vždy přicházím sám
Mezi Damonem a Bonnií se začla hromadit nazelenalá mlha...
Vždy přicházím
...i odcházím sám" domluvil muž,poté co se z mlhy zhmotnil!Bonnie omdlela,že Damon ji stihl jen tak tak zachytit. ,,Ale,odkdy upíří pomáháme JIM!"Damon se k němu otočil,byl ošklivý a zároveň hezký...,,A smím aspoň vědět kdo jste!"Muž pokýval hlavou ,,Ale vždyť se známe,mluvili jsme spolu,pamatuješ?"Damon pokýval hlavou,znal tohle poznání,ale něco mu na tom nesedělo.Najednou se mu zamlžilo před očima.

Když se Damon probudil,nepamatoval si už na toho muže.Byl s Bonnií někde jinde...Bonnie zašeptala ,,Jiná zóna"

Hra začala

15.KAPITOLA - Jiná zóna
Damon chvíly nemohl pochopit o čem to Bonnie mluví a pak ani to co dělá ,,Bonnie" řekl ale ona ho odbyla pohledem,,Pššt,snažím nás dostat zpátky!" Damona to zarazilo ,,A není lepší s tím počkat až najdeme Elenu?" Bonnie jen zavrtěla hlavou

Myslíš že sami proti TOMU  něco zmůžem?Opravdu si myslíž že takhle můžeme Eleně pomoci?

Damon zavrtěl hlavou a jen sledoval Bonniino snažení, které jakoby nebralo konce, když najednou se objevil slabý nazelenalý paprsek, jenž vycházel odnikud, prostě tam byl. Damon si ho nejdříve ani nevšiml až když začalo to zelenkavé světlo dopadat i na něj. ,,Skoč" zavolala Bonnie jakoby z velké dálky, jakoby z toho světla.Damon vůbec nechápal co se děje a tak stál jako přibitý...
Damone, Damone jaká tě
škoda asi bude
až bude potobě...
Prozpěvoval si hlas v Damonove mysli a Damon ho bez hlesu poslouchal...Ńajednou se ze světla objevili dvě bílé ruce a vzali Damona sebou to oslepující záře.
Když Damon konečně mohl zase v klidu otevřít oči stál uprostřed jakéhosi palouku a měl vztek, nevysvětlitelný vztek...
Chudinka Damonek,že on se rozpláče...
Měl vztek na Elenu, že ho tu nechala a že mu lhala, měl vztek na Stefana jak ho zradil, měl vztek na TU jinou zónu,že mu vzala Elenu, měl vztek na Bonnii že ho odtáhla od Eleny tak daleko...
Na to poslední se těším nejvíc...
...a měl vztek na sebe, že Eleně naletěl a vůbec k ní přišel...
Damone,Damonku
ztratils svou Elenku
Damone,Damone
už teď je po tobě
Damon se rozhlédl ,ale neviděl nikoho jen plačící Bonnii,asi se jí něco stalo napadla ho Stefanovská část,pak se v něm ale zepřela také část jeho ega a naštvaně zmizel...


Bonnie nebyla nikdy moc silná, ale teď jakoby se v ní vzedmuĺo něco nového, mělo to také podíl v tom, že už o sobě věděla, věděla že má moc, kteréby mohl celý svět litovat.Občas nechápala,proč to musí před světem tajit a prostě mu občas nedat a vyučenou a nechápala to ani teď, když seděla na paloučku a brečela jako dítě.Ona jí totiž viděla.Viděla jinou zónu a vše to co se tam děje.Jiná zóna není jen svět, svět "mtrvých" upírů a démonů.Je to NĚCO.Něco co každým démonickým životem zesílí a teď je to tak silné,že to je schopné brát si i "živé" démony z našeho světa aniž by jim někdo proklál srdce.Viděla i to kolik utrpení se tam skrývá a viděla také ji...její prababičku,kterou si pamatovala jenom z obrázků,viděla ji jak i ona zabíjí,ano ... ona viděla úplně všechno! Bonnie sice nikdy svou prababičku doopravdy neviděla, ale v čarodějnickém rodu prostě je zpříznění s jakoukoli členkou, vzpomeňte si na Emily. Ovšem co nechápala bylo to co dělá čarodějnice v jiné zóně a ještě ke všemu bílá čarodějnice,ale pak si vzpoměla na zmínku v její knize...Jakákoliv z bílích kdo se jedním z černých spojí (tím je myšlen upír) už nikdy nebude bílou,už jen znečištěnou,už jen tou špatnou...A z Louvilie jak se její prababička jmenovala se stala v 17 upírka potom co málem zemřela při porodu její babičky a tím pak ztratila svou moc.
No vidíš sladká Bonnie jak ti to pálí...

Bonnie doma čekala až přijdou Caroline a Matt.Kterým vyklopila vše co se stalo,měla akorát čas začít pochybovat jestli udělala správně když u dvěří někdo zazvonil..,,Hej Bí,to jsme my!"
Sladká Bonnie, ach sladká Bonnie
Bonnie jim otevřela a zavedla je k sobě do pokoje,kde měla všechny své čarodějné pomůcky.,,Tak fajn Bí,jak to tedy je?" zeptal se Matt,který nejhůře maskoval jak s ním otřáslo to,že Elena je TAM.
Hej!Přestaňte na mě furt pokřikovat...já nejsem něco...já jsem NĚCO
Bonnie spíše měla v plánu mu začít vyprávět o tom co se stalo kolem toho a o Caroline,jakmile na to pomyslela s Carol to silně škublo.
,,To mi neuděláš!"vykřikla a začala se balit k odchodu,když jí Matt zastoupil cestu dostal takovou ránu až se skácel na zem a upadl do bezvědomí.Caroline se málem rozbrečela.

Potom co se dalo vše do pořádku a Matt už zase seděl při vědomí,vypodlech si celý říběh Katharine - Eleny a pak i o Carolinině pravé podstatě.Matt to nejdříve nemohl vstřebat a Caroline raději poodstoupila ,,Zavoláme damona" špitla a Bonnie přikývla,musejí ho zavolat.


Damon mezitím stál už před Bonniinym domem a poslouchal je,chtěl znát to nejmenší,jestli se o tom nedozvěděli něco víc co by měl vědět,ne,pomyslel si smutně,chtěj ho jen zavolat.To je jediné cp uměj,jsou v kaší zavoláme Damona,ale když jim pomůž tak to není o tom,že by mu řekli "Dobrá práce Damone" nebo "Fajn Damone" obvykl to je jen dík,a zmizej,ale když se něco stane znovu,to už zase může přihopsat hodný pejsek Damon Salvatore a nechat si poroučet...
Pch...
Pch...ano,opovrhuju tebou
Damon se dostal k oknu Bonniina pokoje a zabouchal na okno,neměl náladu,zaaranžovat jeden z jeho mistrovských příchodů na scénu a ani neměl náladu se nechat prostě zavolat!Lidé uvnitř pokoje nadskočili jen ta malá blonďatá ne,asi o něm věděla...upírka.Damon se na ní zářivě usmál,ale ona se otočila...Hm...no to přežije.


Damon potom vešel do pokoje a nechal se komandovat Bonnie,Caroline a ... Muttem..nebo jak se jmenuje...Ale neprosestoval,musejí se k ní dostat...

Haha

Damon měl pořád pocit že mu něco uniká,měl pořád pocit,jakože,jiná zóna není to místo kam by se měl odebrat až doopravdy zemře.Že to je něco moc hrozného a silného než aby to bylo "místo" posledního odpočinku...

A mrtvé tělo spočívá
na zemi schnilé
ta zem jiná zóná
taky tě získá pro sebe...

Elena mezitím,pořád netušila co se s ní děje.Protože měla kapánek pokřivené vnímaní a připadalo jí,naprosto normální,procházet se po jiné zóně jakoby se nic nedělo.Že by to bylo místo kam patří?Pokřiví jiná zóna i ostatním hrdinům vnímání?

Překvapím vás...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.