Damon´s bad life ~ 17.kapitola

11. února 2011 v 14:52 | Twilightačka♀
©ian-somerhalder-fans
Připomenutí minulé kapitoly:

Ovšem sledovat Audrey nikoho nenapadlo.A to bylo možná dobře,naskytl by se jim hrůzostrašný pohled na zkroucené mutující tělo které se najednou rozprskne a jakoby vše kolem najednou ožilo a zuřilo!Bonnie vyslala jakési kouzlo a vichřice ustala.Nikdo nevěděl co se stalo jen Bonnie zašeptala ,,Jiná zóna...ona opravdu může na sebe brát...no lidskou podobu?"

Zničeho nic se před nimi objevila Elena..Ovšem ten hlas který z ní vyšel nebyl Elenin,byl Audrey..,,Jistě,podobu kohokoli,koho se mi zamane.Budeme si hrát!" ONA se opět přeblížila k Damonovi který před ní,arogantně ustoupil a opět si odplivl.V té chvíli Druhá Elena zmizela a vše bylo zase jak má být,ovšem jen na chvíli....

Radujme se,veselme se
nové přírustky tu máme
chcípnou třeba na plese
a pak je ... sníme :)

17.kapitola - sestry Annistonovi

Bonnie si jen vduchu zanadávala,proč raději někdy nemlčí,občas by se to celkem hodilo.Zatímco se všichni vydali směrem,který určila Bonnie že vede k nejbližším bytostem,měla Bonnie čas přemýšlet.Prostě pustila svou mysl na volno.Vzpomínala na doby,kdy bylo vše ještě úplně normálníovšem po chvíli jí zase přemohli obavy.Starosti o Matta,chudák,došlo jí najednou,vždyť jemu ani ještě nikdo pořádně nevysvětlil co jsou to upíři a že Damon ze Stefanem jimi jsou.Nebo že by mu to došlo samo?Matt byl vždycky vyjímečný možná za to ho i obdivovala.Bonnie si už ani nemohla představit jak by to vše kolem zvládala,kdyby neměla svou moc.A co Caroline?Ta vyjímečně také nedává nějak najevo své vrtochy...Bonnie se pousmála,dokonce zatím neřešili ani ulomený nehet. ,,Jsi si jistá,že jdem správně?" ozvas se Damon.No jistě,Damon.Ten je vyjímečně také takový...milý.Bonnii vrtalo hlavou,jestli by šel třeba na její záchranou mysi.Určitě...šeptal jí jakýsi hlásek v jejím podvědomí.On půjde kamkoli kam půjde Elena a Elena by pro ní došla.Caroline šťouchla Bonnii do ramene.,Csss´Bonnie zvedla hlavu a všimla si velké bohatě zdobené brány za níž nebylo nic jiného než stejná pustina jako byla doteď.Bránu podpírali dvě sochy jedna,jakoby nažloutlá a druhá šedá.Sochy vlastně zabírali celé postraní části brány,byli v životní velikosti.
Matt se přiblížil k bráně,když najednou jedna ze soch otevřela oči ,Stát!" řekla bezvýrazným hlasem! ,,Dál se nesmí!Až umřete a..." socha se vyklonila za Matta ,, pokud jste lidé tak dopadnete jako ona!" naznačila hlavou k vedlejší postavě,no postavě,spíš rozpadlé mase těla!Ta masa se v té chvíli pohla a zakníkla.
,,Kdo jste?" zeptala se Bonnie ... ,,sestry Annistonovi" ozval se Damon ,,už jsem o nich slyšel!" Ta žlutá pokrčila rameny. ,,Ano,to jsme já jsem Jenny a to je moje sestra Drue,vydala jsem jí na pomoc ale jen jsem uvízla v tomto proklatém mimosvětě a když jsem jinou zónu přemluvila,aby jsem mohla vidět sestru,ona mi to dovolila,ale nechala ji tu hnít se mnou v tomto mimosvětě.!" Damona to zjevně překvapilo ,,Mimosvět?" Jenny přikývla ,,Oblast ,mimo´prostě nic,zde není žádný svět,je to jen průchod mezi různými dimenzemi.Z oblasti odkud přicházíte vy,je náš původní svět,snažili jsme se tam dostat,ale Audrey...myslím,že jste už měli tu čest,nás za trest udělala součástí brány do jejího světa...!"

,,Chceš říct že nejsme v jiné zóně?" Drue se vedle ní zašklebila ,,Jistě že ne,když jsi v mimosvětě tak nejsi v jiné zóně to přeci dá rozum" její sestra jen zakoulela očima ,,Začíná to s ní být čím dál tím horší,až se zhroutí,zničí se průchod mezi jinou zóou a vším ostatním,to Audrey nedomyslela" Damon - ,,Kašlu na váš příběh my jdeme!" Jenny se zašklebila,Damon prošel bránou,ale byl pořád na tom samém místě a  ostatní viděl za sebou. ,,Nejdeto když tě sami nevpustíme" caroline se opět ujala slova ,,Puste nás,musíme zachránit přítelkyni"
-,,Nás taky nikdo nepřišel zachránit"
-Caroline: ,,My vás vezmem sebou!"
-Damon: ,,To jsem zvědavej jak!"
-sestry: ,, upíšeš se nám?Protože jestli ti to nevyjde..." zadrhnou se a slova se ujme Jenny když jí Drue pokývá na souhlas ,, vlastně,ne,my bychom se stejně už nemohli vrátit,ale je to na vaše nebezpečí,jak vidíte má sestra,no za chvíli zmizí a brána se uzavše,nebudete mít moc času ale,jděte!"
Mezi sestramy se objevil nafialovělý paprsek a pak další a další.Damon vešel jako první,takže už nemohl slyšel jako ostatní volání sester s přáním hodně štěstí.

Jiná zóna vypadala jako náš svět.Úplně stejně,jen na ní bylo,v dojmu něco nepořádku.Lidé se moc usmívali,byli optmističtí ,,maj?" zeptal se Damon,ale Bonnie honenechala domluvit ,,ano maj pokřivené vnímání.Jen nevím kudy bychom mohli jít,možná by jsme mohli Elenu nějak zavolat,ale taky by hrozila že si nás všimne!"Matt stál vedle Bonnie a přemejšlel. ,,Co myslíte mají tu signál?" Caroline zacukali koutky ,,Určiě" Matt ale trval na svém ,Ale támhle je telefonní budka!" skutečně stála tam,ovšem otázkou je jestli je funkční,jestli mají do ní peníze a za třetí neznají ani jak se Eleně dovolat,ale přesto k ní šli,koneckonců stejně nevěděli jak dál pokračovat...

Kampak mi zmizeli,nenaházím je...že by už byli mrtví?

Bonnie objevila telefonní seznam a podala ho damonovi,ostatní mezitím začali prozkoumávat jestli je telefon funkční. Najednou je všechny vystrašil Damonův výkřik ,,Tady! tady je napsáno Elena Gilbertová!Podívejte!" a ukázal na zeleně napsané jménokteré skutečně odkazovalo na jejich kamaráku.Damon odstrčil Matta,který ale obvyklé hej,nevypustil.Damon vhodil dolar a vyťukal číslo,zvláštní pomyslel si.To číslo mělo jen tři cifry. Telefon dvakrát zazvonil naprázdno když to někdo zvedl ,,Haló?" ozvalo se. ,,tady kadeřnictvý Eleny Gilbertové račte si přát?" Damon si povzdechl .. kadeřńictví ,,Hledám Elenu Gilbertovou" ze sluchátka se ozvali divné zvuky a před tím než telefoun ohluchl se ozvalo ,,Tady...."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mara Mara | 11. února 2011 v 15:07 | Reagovat

Dobrá kapitola :-)

2 Marťa AFFELIATEAS♥ Marťa AFFELIATEAS♥ | Web | 11. února 2011 v 16:41 | Reagovat

skvělý :)

3 Katherine. Katherine. | Web | 11. února 2011 v 16:56 | Reagovat

Skvelá kapitola!! ;))

4 Ada Ada | Web | 11. února 2011 v 17:20 | Reagovat

Ahoj zlatko***, promiň, že jsem tu dnes tak pozdě, ale měla jsem doučování z angličtiny. Monča je super =)

PS: ah jo, musím se o víkendu dokopat, abych to začala číst =D musím začít, ale od 1.kapitoly =D

5 Ada Ada | Web | 12. února 2011 v 12:30 | Reagovat

na blogu je další kapitola povídky =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.