Březen 2011

Wallpaper The vampire diaries - Katharine and Damon

31. března 2011 v 14:59 | Twilightačka♀ |  wallpapery
Vyrobila jsem (z nudy) takový jednoduchý wallpaper,skutečně mi nezabral moc času,poslední dobou to dost flákám, ale taky se dost nudím :) hrozně se těším na další episodu the vampire diaries (asi jako všichni) a jak je o mě dost známo fandím vztahům Damon+Elena // Damon+Katharine a tak přicházím s tímto jednoduchým designem (všimněte si,vyrobila jsem si podpis xD)


Ian Somerhalder and Paul Wesley about the vampire diaries

31. března 2011 v 9:08 | Twilightačka♀ |  interwiew
Damon Salvatore nám před premiérou nové episody the vampire diaries, shrnul předchozí díly :) našla jsem u svého oblíbeného webu www.the-vampirediaries.cz i překlad ;-) + omlouvám se že neobíhám a že tu teď prakticky nejsem,ale dejte mi alespoň tři dny na to uzdravit se,já totiž jakmile je nějaká epidemie tak to chytnu jako první :)

Překlad: "Zdravím. O bože, nezírej na mě tím naštvaným pohledem. To mi připomíná, jak jsem poznal Alarica. To bylo tak před rokem. Přenes se přes to. Ale jestli hledáš dobrou staromódní pomstu nebo chceš být užitečný a pomoct nám při záchraně Eleny, drž se poblíž. Alaric se ukázal být užitečným, i když jsem, však víš, tak nějak přeměnil jeho ženu na vražedného upíra. Když mluvíme o Isobel, zajímalo by mě, co dělá zpátky ve městě. To je docela v háji. Katherine se dostala z hrobky. Budeme potřebovat všechnu pomoc, kterou můžeme získat."


Překlad:"Hej! Dobrý den. Potřebuji vaší pomoc. I když Elijah i John jsou mimo hry, Elena je stále v nebezpečí ohledně zabití dvojníka. Musím vám říct, co se múže stát...protože Isobel je spět ve meste a já nevím, zda jí múžu věřit. Potřebuju aby jste pozor na Elenu."

A v druhé polovině je náš Paul Wesley,překlad jsem našla u vd-online.blog.cz a za to jí moc děkuju

Nina Dobrev ~ new photoshoot!

29. března 2011 v 17:09 | Twilightačka♀ |  Nina Dobrev
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Upíří deníky pro menší děti...

28. března 2011 v 17:47 | Twilightačka♀
Jste děti pod 13-náct ( nebo víc samozřejmě) a nevíte jak se spojit s těmi staršími? Můj bratr (9 let) mi poradil, ať na to jdu přes doménu www.alik.cz , vyzkoušela jsem to letos o jarních prázdninách. Říkala jsem si, za pokus nic nedám,jen se to nesmějí dozvědět přátelé ve škole (to by byl trapas), ale zaujalo mne to,jelikož jsem tam začala potkávat i lidi v mém věku (řekněme kolem 15) a začala jsem se s nimi psát,nikde jsem nenalezla jinde chat v jehož obsahu by bylo,vybrat si nějakého hrdinu z Upířích deníků a toho pak hrát,takovýmto chatům se říká gamesky a je to vážně legrace,když donutíte Damona například...no,to vynecháme xD Každopádně jsem se rozhodla to publikovat!

Kdokoli,kdo by měl zájem se se mnou takovýmto způsobem spojit! Ať mi napíše a pak si můžeme takovou gamesku zahrát třeba spolu - můj účet - Twilightačka


Nový design pro wardrobe

27. března 2011 v 19:57 | Twilightačka♀
Vyrobila jsem nový design pro své wardrobe,teď už vím,že nemá ráda růžovou ... tak je modrý xD a jednoduchý,opravdu mi moc času nezabral,adminka může design samozřejmě odmítnout - náhled nastaveného designu je zde

Boj duší ~ Odstrčená vs. Svět

27. března 2011 v 15:45 | Twilightačka♀
Otazníky pro čtenáře: asi jste si všimli,že obě dvě hrdinky mají stejné křestní jméno proto se objevily otázky na úkor úvodu ;) Proto ,,blonďaté Amy" budeme říkat normálně Amy a ,,hnědovlasé Amy" bude říkat Am!
Kapitola první - Odstrčená vs. Svět
Amy vždy milovala svůj život, jejím přítelkyním připadal jak vystřižený z nějaké brožurky ,,Hvězdného života". Amy měla bohaté rodiče, které se o ní ale moc nezajímali, ovšem to Amy tutlala. Měla krásné auto i kluka,se školou to sice bylo horší,zato byla královnou roztleskávaček a co může být lepšího než tohle, říkávala si vždycky no ne?

Am byla přesným protikladem Amy,její rodiče se ani nevzali a tak svou mámu nikdy neviděla,žila tedy u otce. Neměla ani moc kamarádů,jedinou podporu kterou měla byl její nevlastní bratr Ryan,který ale před roku začal fetovat a jednoho dne se zbalil a prostě bezze slouva odešel. Amy toho dne vstala pozdě,takže jí ujel autobus a musela vytáhnout své staré ošoupané kolo ,,další skvělý způsob jak se stát terčem posměchu!" poznamenala jen tak pro sebe. Am letěla na kole jak uragán, bez použití deodorantu samozřejmě, ale na to nezbyl čas. Amy třískla s kolem před školou a běžela již prázdnými chodbami, jelikož žáci se už odebrali do svých tříd. Am běžela, cestou pozdravila pár učitelů, kteří na ní káravě hleděli a ukazovali tabujku na stěnách chodeb ,,NEBĚHEJTE PO CHODBÁCH" Am se jen omlouvala a běžela dál, když konečně doběhla do třídy vrazila, do té nány! ,,Amy,moc se omlouvám!" hlesla a snažila se vypadat co nejmenší,třeba jí nechá i projít ,,No to bys měla ty chuděrko!" zavřískla tak aby na sebe upoutala pozornost.Pan nasála pach ,,no fuj,tě neučili že se zvířaty spát nemůžeš?!Copak?Vyděšená? Já bejt tvůj kluk tak se schovám do popelnice, lepší odér!" načež vrazila Am facku ta se už neudržela a jednu jí také vrazila, naneštěstí se ve dveřích objevila učitelka matematiky ,,profesorka Clarysonová!"
,,Copak se to tady děje?Jakto že nesedíte na svých místech? Vy Laurenová,vysvětlete mi to ... vy mlčte Muckyová,moc dobře jsem vás viděla,vy už nemáte co vysvětlovat,ledaže...Amy,mohla bys mi to vysvětlit?"
Amy nasadila co nejroztomilejší výraz,který svedla ,,aby se nerozbrečela!" sykla Am. ,,Paní profesorko!" začala Amy a zajíkla se ,,já jsem jí jenom řekla,že nevoní zrovna způsobně na vyučovací hodinu a chtěla jí nabídnout deodorant a ona se na mne vrhla,z křikem,že jí nemám provokovat,je mi to moc líto Am! Kdyby ses na mne nevrhla,neřekla bych to,tak mne to mrzí!" otočí se zpět k profesorce ,,hlavně jí nějak moc netrestejte,jsem to vlastně já kdo jí vyprovokoval!" Am nemohla věřit vlastním uším!

Natalia Kills

26. března 2011 v 19:20 | Twilightačka♀ |  video
Ano teď jsem skutečně začala ulítávat i na něčem jiném než na the vampire diaries ( nebojte se,ono mne to zase přejde,vzpomeňte si jak tu byla estráda Rihanny,pak Lady Gaga atd.) Co se o ní píše?

Když začala vystupovat Lady Gaga (25), všichni byli šokováni. Její kostýmy spíše odhalovaly, než kryly její tělo, a taneční kreace také nebyly zrovna ordinérní. Někteří jí byli pobouřeni, jiní nadšeni. Každopádně vyvolala rozruch po celém světě, což se naposledy povedlo snad jen Madonně v osmdesátých letech špičatou podprsenkou.
Teď to vypadá, že hudební scéna má další podobnou zpěvačku. Natalia Kills uchvátila už spoustu lidí a získává si další a další fanoušky. Její styl je dokonce trochu podobný tomu Lady Gaga. V klipech je polonahá, zpívá o erotice a nebojí se ani recitovat Poeova Havrana. Možná má tak Lady Gaga novou konkurenci.

The vampire diaries ~ new behind scene

26. března 2011 v 18:53 | Twilightačka♀ |  serial
Objevila se nová nádherná fotografie Niny Dobrev ze zákulisí. Musíte uznat,že tohle vypadá naprosto báječně a ,,romantinticky!". Nina Dobrev je podle mne fotogenická fakt hodně,ale ten její zasněný výraz nad tím vlkem :) (+ že by jsme se dozvěděli jak vypadá vlkodlak po přeměně,nebo to je jen nějaký vlk?)

Doufám,že se vám bude líbit tak jako mně,proto jsem jí také dala zvlášť. Uviděla jsem jí a hned mne uchvátila - stopro si jí vytisknu!

The vampire diaries ~ The last dance

25. března 2011 v 12:59 | Twilightačka♀ |  News
TANEC S NEBEZPEČÍM - Jak střední škola začne připravovat Ples 60. let, Elena (Nina Dobrev) začne prostřednictvím neobvyklého zdroje dostávat znepokojující zprávy od Klause. Bonnie (Katerina Graham) se snaží ujistit Jeremyho (Steven R. McQueen), že je dostatečně silná na to, aby pomohla Eleně, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana (Paul Wesley) o radu. Caroline přemlouvá Matta, aby s ní šel na ples. Damon a Alaric, kteří jsou jako dohled, očekávají, že se Klaus na plese ukáže, ale ten hraje komplikovanou hru, která je drží u kraje. Nakonec Damon přijde s novým akčním plánem, který všechny šokuje a rozčílí. - pozn.blogu: prostě typický Damon,trochu vzrůša do toho seriálu ;)