Květen 2011

Důvody k slavení přicházejí - červen

28. května 2011 v 15:03 | Twilightačka♀ |  statusy
Měsíc Červen mi poskytne spoustu důvodů něco oslavit a pokud chcete můžete slavit se mnou! A věřte pokud vám ještě nebylo osmnáct tak budete 100%!
  1. 1.červen - nejenže je den dětí ale vaše adminka oslaví své náctiny :D
  2. a několikátější červen :D - oslaví tento blog svůj první rok od jeho založení!
Děkuji všem za přečtení této události :D omlouvám se všem že tento blog zanedbávám ale přeci jen další episody jsou až v září (to neznamená pozastavení,pořád se něco děje...)

Ian Somerhalder and Nina Dobrev in Paris

28. května 2011 v 14:48 | Twilightačka♀

Damon Salvatore - welcome to my life

26. května 2011 v 18:05 | Twilightačka♀ |  video
Nádherné video, které popisuje převážně smutné události života Damona Salvatora! Písnička je od simple plan a jak již už určitě napověděl i název - Welcome to my life! + P.S. nezapomeňte si přečíst co se stalo dneska zajímavého v mém životě! (cca od půl sedmé) a že to stojí za to!

Julie Plec~interview about 3.season

25. května 2011 v 15:47 | Twilightačka♀ |  News
Nedávno jste řekla, že 3. série by měla být o The Originals. Bylo to vždy v plánu?
Julie Plec: Vždycky jsme věděli, že v dokonalém světě náš casting Klause [Joseph Morgan] bude mít úspěch. V knižní sérii je to celkem malý záporák, ale jeho akce mají obrovský dopad na společnost. Věděli jsme, že tam byl velký prostor, ze kterého by jsme mohli těžit, tak jsme ho zabudovali a představil na konci letošní sezóny v naději, že publikum přijme jeho postavu jako zlosina a pak můžeme dál prozkoumat, kdo vlastně je a odkud přišel. Příchod Elijaha [Daniel Gillies] do našeho světa během midseason prostě všechno změnil. Máte Josepha Morgana a Daniela Gilliese, dva mimořádné herce, kteří mají mezi sebou úžasné scény a chcete jich prostě víc. Nezačali jsme ještě osnovat 3. sérii - ale stane se to už brzy - ale určitě je v našem záměru kopat hlouběji v příběhu o původní rodině.

Candice Accola ~ HollyscoopTV

25. května 2011 v 15:44 | Twilightačka♀

The vampire diaries ~ video DADDY

25. května 2011 v 15:44 | Twilightačka♀ |  video
Tohle je opravdu parádní video z webu www.the-vampirediaries.cz ,popravdě stojí za shlédnutí :D myslím, že by se Anetka mohla angažovat do Hilliwood clasic!

Ian Somerhalder and Nina Dobrev ~ romantic love in Paris

24. května 2011 v 16:01 | Twilightačka♀ |  News
Ian a Nina v Paříži? Přesně tohle se událo! Ovšem nikdo neví jistě jestli jsou tam společně, ale řekněme si Všichni vědí že Ian Somerhalder v paříži je na Welcome to Mystic Falls Convention! Ovšem jak je možné, že někdo takhle jen náhodou dorazí ve stejný čas na místo kde se stoprocentně nachází jeho drahá polovička! Tak schválně kdy se objeví jejich společné fotografie :D


Secret circle ~ serial!

24. května 2011 v 15:52 | Twilightačka♀ |  News
Menší info k připravovanému Pilotu seriálu Secret CirclePtáte se co má společného nový připravovaný seriál Secret Circle s TVD? No možná to bude to, že obě předlohy k seriálům pocházejí z pera spisovatelky L.J. Smith, výkonným producentem je Kevin Williamson a oba spadají pod vysílání stanice The CW. Prozatím zde několik informací, které už pronikly na internet. Může být částečně spoileroidní.

Stručně:
Děj se koncentruje kolem mladé dívky Cassie, která po té co se přestěhuje do nového města, zjišťuje, že je součástí tajného sabatu čarodějek. A kdyby to ještě nebyl dostatečný tlak na dospívající dívku, je také klíčem, který může odemknout staletí starou bitvu mezi dobrem a zlem.

Je známo i obsazení hlavní role Cassie, kterou získala Britt Robertson, která se zatím nejvíce proslavila rolí Lux v Life UnExpected. Hlavní postavu Adama ztvární Thomas Dekker, kterého jste mohli vidět například v seriálu Terminator:TSCC.

Více informací k Pilotu (jinak, tohle už začíná být spoileroidní):
Cassie Blake žije na Floridě a jede domů, když ji zničeho nic praskne pneumatika. Což se nakonec ukáže jako dobrá věc, neboť doma čeká tajemný muž, který způsobí magickou ohnivou explozi, při které umírá její matka Amelia.
O měsíc později Cassie přijíždí do babiččina domu v Novém Salemu v Maine, kde další den začne chodit do školy. Cassie také nachází přívěšek, který patřil její matce, a tak se ho rozhodne nosit (rozhodně to asi nebude jen obyčejný přívěsek, který má jen citovou hodnotu:).
O záhady je postaráno neboť Amelia nikdy moc nemluvila o životě v Salemu, či kdo je Cassiein biologický otec. Ve škole Cassie potkává zástupce ředitele (který patřil k matčiným blízkým přátelům). Pak následuje rychlá prohlídka školy za doprovodu Sally Waltman (nejsem si jistá zda jde o ni či něj:)
Kolem Cassie se stále dějí podivné věci. Dále se na scéně objevují nejpopulárnější holky na škole Faye (dcera zástupce ředitele) a Melissa, se kterými si do oka asi moc nepadne. Ve třídě se však seznamuje s Dianou (popisována jako chytrá a sexy, ale protože to je scénář od CW, kde vystupují jenom sexy people, není se co divit:D), která bydlí jen o dvě ulice níže a moc se těšila až se konečně seznámí.

The vampire diaries video ~ 2x22

24. května 2011 v 15:47 | Twilightačka♀ |  video

Hey myself

24. května 2011 v 8:38 | Twilightačka♀ |  statusy


Přesně tak se jmenuje můj nový "autorský blog", jelikož mi došlo, že psaní o tom co sem ten den zažila co mne trápí, a co naopak rozveselí se na fanouškovský blog prostě nehodí! Jak víte s autorskými blogy jsem i začínala a mám s nimi tedy i zkušenosti a pokud bych se nesetkala (díky mé nejlepší kamarádce) s The vampire diaries mám ho patrně doteď! S designem jsem si moc práce nedala, protože mám mínění, že "přeplácaný" design se hodí právě jenom na fansite! Ovšem jak říkala má kamarádka ,,e perfektní" a budu mu moci lehce předělávat barvy k ročním období, nebo k různým svátkům! Blog se sice zatím plně nerozjel, ale už teď se na něj můžete podívat na adrese:

P.S. Co tam vlastně bude? No tak samozřejmě to bude internetový deníček,ovšem budou tam i rady pro nejnovější blogaře (jak si poradit s grafikou a se samotným blogem.cz) pak tam budu psát povídku s názvem "Odvrácená tvář" která bude jen na tomto blogu,nevyskytne se ani na isf-fanfiction.blog.cz!