Damon's bad life ~ 19.kapitola

2. května 2011 v 14:51 | Twilightačka♀
Připomenutí minulé kapitoly:
Ovšem to co viděla je pro slabé povahy jako je Bonnie špatné,hodně špatné.Damon klečel na zemi a za ním Stefan,který mu lámal ruce a naproti nim uviděla Zone,již zmíněnou Heather a Elenu!Ale byla to ta Elena kterou hledali a pro kterou nasazují vlastní životy?Chtěla běžet zeptat se,Damonovi na pomoc,ale právě v místě kde byla zeď bylo teď sklo.Bonnie do něj bušila,mlátila kopala,ale sklo bylo pevné jak skála,která tam stála předtím.Bonnie začala v zoufalství couvat,ale jakmile se zdi pustila stála tam opět ta pevná skála,Bonnie se otočila v naději,že snad ta průhledná je na druhé straně,ale nebyla na zemi ležel jen velmi malý papírek,omotaný rudou šňůrkou!Bonnie zvedla papírek a došlo jí,to nebyla šňůrka,nýbrž vlasy,vlasy Audrey Zone které drželi nápis Bonnie.Bonnie si vlasy vrazila do kapsy od džín ,,čarodějci se něco takového vždy může hodit a rozbalila dopis:
Drahá přítelkyně nepřítelkyně,
vítám tě ve svém království za sedmero horami a řekami.
Oznamuji ti,že ses stala návštěvnicí obětí mé zlé super hry!
Chceš ještě vidět své přátele?Ne tvůj útěk je nezachrání,jen chceš je ještě vidět?
Dostaň se ven,ale pak stejně umřeš nedopadneš dobře!

Tvá jiná zóna Audrey Zone


19.kapitola

Bonnie zůstala chvíli zírat s otevřenou pusou na lísteček. Uběhly asi tři minuty, když jí problesklo hlavou že by měla něco začít dělat. Vrazila papírek k vlasům do kapsy a začala obcházet kroužky po místnosti. Najednou uslyšela zvuk, který se neshodoval se souvislým klap,klap,klap které vydávaly její podrážky s kontaktem u podlahy,vyzkoušela to znovu...klap,klap,klap,vrrz,klap,vrzz...udělala krok zpět, tady něco je, napadlo jí a klekla si na čtyři nohy a prohmatávala nenarušenou kamennou podlahu, nedařilo se jí s tím an pohnout a tak vyzkoušela obyčejné ničící kouzlo a voalá cesta je volná...cesta do podzemí,ozval se jí z hloubi duše jakýsi hlásek. ,,Já nechci umřít" hlesla si ,ještě jsem toho měla tolik co zařídit, tolik co udělat´ pak si ale vzpoměla na Damona, a Elenu, a Caroline s Mattem ty jsou uvězněni mezi světy...a jestli spadla brána mezi světyjak se dostanem pak pryč? Napadlo jí, ne to teď nesmím řešit na to přijde později, až nebudu sama a vlezla do tmy číhající před sebou.

Damon se probral ve stejné místnosti kde byla před deseti minutami Bonnie, strašně ho bolela hlava a snad.. no bolelo ho celé tělo, okamžitě mu problesklo hlavou...viděl ji, viděl Elenu..ale kde je Bonnie?hmm...zamlžilo se mu před očima, tohle vše bude muset vyřešit později, tě'd řeší sebe, rozhlédl se okolo s spatřil, že na místě kde viděl Bonnie když byl ve velkém sále, je opět skleněný průzor a před ním se svítí, vydal se blíž a uviděl že tam jsou i postavy, které zuřivě máchají rukuma a něco řeší, k němu nedoléhal ale žádný zvuk.

Bonnie ušla vždy pár kroků,pak se zastavila aby se ujistila, jestli je pořád u zdi, nadechla se a ušla opět pár kroků, když jí do obličeje praštil teplý závan, rozkašlala se,a opřela o zeď, měla chuť se rozbrečet, zavolat na Elenu, že to nemá cenu dáljít, nemá cenu v tom pokračovar, vždyť ani neví kde je..zahlédla světlo a pak další, a další...něco se děje, zvedla udivem hlavu a rozhlédla se, po všech zdích se otevřeli malinkaté průzore do různých místností, který je ale ten pravý? Vyzkoušela ten nejbližší, uviděla Damona, zavolala jeho jméno a Damon sebou trhl a vyskočil na nohy, zuřivě se rozhlížel ,,kdo si ze mě zas dělá srandu?" -- ,,ne,to jsem já Bonnie!'..hmm,možná bychtě měla odtamtuď dostat!" Damon si povzdychl a po obličeji mu přejel výsměšný pohled ,,brý nápad!" -- ,,stopni si do rohu, levého..ne do toho naproti...jo tam a jdi podél zdi..ne už stuj a teď se otoč proti protější zdi a jdi..ne už zas stuj .. no a te'd bys měl rozbít to místo bod tebou!" Damon ho tedy rozsekal a skutečně se probadl pod zem, Bonnie ho zaslechla..za sebou? Vždyť ta místnost je před ní? To není možné.. ,,Damone?" Damon stál zaní ,,podívej, do trěch otvorů ukazuje to různý místnosti, tady si byl před chvílí ty, a jaktože si teda za mnou?" Damon pokrčil rameny a vydal se prohlédnout si další otvoru vtom vykřikl ,,Eleno?Eleno slyšíš mne?! Jsme tady! Jsi to ty?!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carry Carry | Web | 2. května 2011 v 16:35 | Reagovat

Skvelá kapitla ♥

2 Vampírka Vampírka | 3. května 2011 v 21:59 | Reagovat

Fakt suoer kapizola !!!! :-D  kdy bude dalsi?!? :-)

3 kikusa_93 kikusa_93 | 5. května 2011 v 9:04 | Reagovat

prosííím rýchlo ďalšiu kapitolu!!! ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.