statusy

A jak to pokračuje?..ano tento blog pokračuje

20. července 2011 v 10:03 | Blaira
Takže předem bych se chtěla omluvit za svou krátkodobou krizi,ale je to už za mnou,koneckonců proč bych nemohla mít dva blogy že? A tento,je opravdu škoda zahodit,ještě že jsemj nedostála svého nápadu že blog někomu předám,myslím,že by to byl jeho konec,protože přiznejme si ;) kdo by se mohl lépe starat O MŮJ BLOG nežli JÁ? ne?

Každopádně můj druhý blog nezůstane opomenut a bude tu,a bude vás pozorovat a věřtemi..je všude!

AKTUELNĚ

Přihlašte se do SONB! Jetště mám spoustu místa,protože se přihlásili zatím jen dva lidé,no,že bych byla až tak úžasná že byste se báli se přihlásit,neříkejte ;)

Ehm Ehm problémy na obzoru? aneb zpráva pro všechny blogaře

5. července 2011 v 19:36 | Twilightačka♀
TOHLE AŤ SI PŘEČTE KAŽDÝ BLOGAŘ,JENŽ MÁ BLOG O THE VAMPIRE DIARIES!
Naše známá kukulila, dnes má přezdívku gossip blogmiss a ta jak je vidět se opět ukázala, když jsem se jí zeptala, o co jí zase jde (jelikož si zase založila blog namířený proti blogům o TVD ale i TWILIGHT) řekla mi, že prý to je jen takový paparazzi blog který bude skoumat nedostatky na těchto blozích!
BOHUŽEL já mám takové mínění,že na nich najde i to co není takže si prosím dejte pozor a vůbec na ni nereagujte snad jí to časem přestane bavit a dojde jí že tímhle nás nerozhodí. Jen se bojím jelikož už mne párkrát napadla bude hlavně můj blog ten který se na jejích stránkách objeví ;) doufejme že to nebude nic takurážlivého, jelikož si myslím, že toho dokážu tolerovat hodně. Děkuji vám za pozornost pokud se chcete podívat na její blog prosím zde:

Jak to tu bude dál ? Konec? Ani nápad!!!

28. června 2011 v 15:28 | Twilightačka♀
Asi je jasné,že v období prázdnin není nic moc co přidávat,ale samozřejmě nenechám blog jen tak! Budu přidávat hlavně tedy grafické práce, které snad oceníte,dám si na nich záležet! Začíná čas kteří mají teenageři školou povinní asi nejraději a nejvíc si ho užijou :D takže já nebudu vyjímkou a svůj blog z toho samozřejmě nevynechám, hodlám ho nějak zredukovat a udělat v něm pořádek, vymazat nepotřebné články a ty minulé naopak trošku zmodernizovat :D Dávám sem tajné (pro ty co si to čtou) takové menší grafické objednávky které ovšem nečekejte dřív než do konce prázdnin,ale budou to přísáhám :D dále bych chtěla připomenout že náš blog je pořád i na facebooku:

PLUSY KDYŽ SI PŘIDÁM BLOG I-S-F NA FACEBOOKU
  1. Možnost objednání grafiky (přešs chat jí můžete mít od objednání do hodiny)
  2. Seznámit se s autorkou tohoto blogu
  3. Sdílet novinky ze světa TVD
  4. ...a obrázky které na blogu neuvidítě
Děkuji vám za pozornost :D a omlouvám se affifales že své obíháním lajdámjen na dvakrát týdně :D

Co se u mne zase děje?

17. června 2011 v 17:11 | Twilightačka♀
Ano, jsem to opět já živá a zdravá a skoro po týdenní odmlce! Bylo to hlavně proto že jsem byla se svou slavnout třídou ( www.trida-u-sovy.blog.cz ) na výletě v Jablonném a tomu neuvěříte co se stalo.... v noci (asi ve dvě ráno) nás překvapil zloděj kterého napadl zvrhlý nápad když se koukl do jedné z chatek (ještě že jsme byli zamčení) doufám,že chápete co za zvrhlý nápad to bylo,dále jsme měli tu čest s vězni ze stráže ;) a smrdící nádrží, prostě chápeteže to bylo super a příští rok tam jedeme opět :D

Přikládám video z výletu ... upozornění já jsem ta co tak krásně pózovala u té sochy :D

26.6.2010 to byl můj začátek

5. června 2011 v 17:26 | Twilightačka♀
Ahoj! To jsem já, blog (ian-somerhalder-fans) mě už velmi dobře znáte! Dovolte abych vynechal svou adminku,která mi jen říká co mám dělat a představil se vám podle svého, přeci jen já tu teď budu slavit svůj první rok! Dovolte mi,abych vám nejdříve vysvětlil co to jeden rok u blogu znamená! To není jako jeden rok u člověka spíš u psa nebo kočky! Jsem totiž již plně dospělý a samostatně přemýšlím. i když když se to tak vezme...nemusel jsem tu vůbec být... seběhlo se to asi takhle, blog.cz zašrotoval v záznamech která adresa ohledně Iana není ještě zabraná a našel ji..a tak jsem tu! To se stalo před rokem a já nevím co si o tom mám myslet, myslíte že už jsem moc starý? To snad ne,nechtěl bych být odepsán do starého železa však moje maminka ( www.bzakutna.blog.cz ) vždycky říkala, mladí se maj nejlíp! Tak si to vemte k srdci i vy, co jste tak staří že už vám je několik náct a užijte si tyhle prázdniny jako nikdy předtím! protože podruhé letní prázdniny v roce 2011 UŽ NEZAŽIJETE!

Váš blog

Důvody k slavení přicházejí - červen

28. května 2011 v 15:03 | Twilightačka♀
Měsíc Červen mi poskytne spoustu důvodů něco oslavit a pokud chcete můžete slavit se mnou! A věřte pokud vám ještě nebylo osmnáct tak budete 100%!
  1. 1.červen - nejenže je den dětí ale vaše adminka oslaví své náctiny :D
  2. a několikátější červen :D - oslaví tento blog svůj první rok od jeho založení!
Děkuji všem za přečtení této události :D omlouvám se všem že tento blog zanedbávám ale přeci jen další episody jsou až v září (to neznamená pozastavení,pořád se něco děje...)

Hey myself

24. května 2011 v 8:38 | Twilightačka♀


Přesně tak se jmenuje můj nový "autorský blog", jelikož mi došlo, že psaní o tom co sem ten den zažila co mne trápí, a co naopak rozveselí se na fanouškovský blog prostě nehodí! Jak víte s autorskými blogy jsem i začínala a mám s nimi tedy i zkušenosti a pokud bych se nesetkala (díky mé nejlepší kamarádce) s The vampire diaries mám ho patrně doteď! S designem jsem si moc práce nedala, protože mám mínění, že "přeplácaný" design se hodí právě jenom na fansite! Ovšem jak říkala má kamarádka ,,e perfektní" a budu mu moci lehce předělávat barvy k ročním období, nebo k různým svátkům! Blog se sice zatím plně nerozjel, ale už teď se na něj můžete podívat na adrese:

P.S. Co tam vlastně bude? No tak samozřejmě to bude internetový deníček,ovšem budou tam i rady pro nejnovější blogaře (jak si poradit s grafikou a se samotným blogem.cz) pak tam budu psát povídku s názvem "Odvrácená tvář" která bude jen na tomto blogu,nevyskytne se ani na isf-fanfiction.blog.cz!

Zachraňte gymnázium česká lípa!

21. května 2011 v 10:53 | Twilightačka♀


Zachraňte vzdělanost pro budoucí generace!
Pomozte nám (jelikož na toto gymnázium také chodím) v zabránění poničení této prestižní školy! Chceme přeci aby i naše děti věděli ještě co to znamená být vzdělaný (ba i všeobecně!)

Proto vás prosím!Podepište naší petici a šiřte to dál! (P.S. pro ty kteří to nechtějí dělat zadarmo mám samozřejmě připravenou reklamu!!!) Ovšem nezapomínejte! Děláte to pro dobrou věc!)

Nový podblog ~ jednorázové povídky

29. dubna 2011 v 14:32 | Twilightačka♀

Náš blog opět projevil zájem se rozrůst a tak dostal dárek! Nový podblog, který jsem vyrobila už před pěkně dlouhou dobou, ale nějak jsem na něj zapomněla takže na něm je ještě starý design. Stejně si ale myslím,že je hezky tajemný a přitažlivý. První jednorázová povídka tam už je (i když si myslím, že ještě není dokončená) ale mělo by to být skutečně zajímavé. První povídka Ďáblova dívenka, bude hotová již 5/5/2011 ovšem stejně tam už je její začátek, jen je prostě nedokončená

www.isf-fanfiction.blog.cz

Actualization

27. dubna 2011 v 10:24 | Twilightačka♀
Jelikož už musím jít,tak jsem jen tak pro mne rozhodla sepsat co by se zde mělo v nejbližší době dít, myslím, že měsíc KVĚTEN-ČERVEN bude pro blog opravdu nesnesitelný. Jelikož si zvykl na stálost a žádné extra změny! Tyto měsíce s ním zamávají!
Prosím, pro stálé náštěvníky, přečtěte si co se zde bude dít, myslím, že některé datumy jsou celkem i důležité + samozřejmě dm svým affifales vědět stejně ještě před akcí, ale jen abyste měli přehled co můžete čekat! + ať čte i mé wardrobe

1) nový design pro wardrobe ( s Paulem pokud jsem dobře pochopila) - náhled designu
2)nový design pro náš blog
3)BLOG BUDE V ČERVNU SLAVIT JEDEN ROK
4) 1. června (den dětí) bude své narozeniny slavit adminka
5)chystám se na konci června udělat dopředu rozcestníky na třetí sérii TVD
6)volné pokračování časopisu Vampire's magazines pod jiným názvem a nyní mnohem originálněji :)

Blogová strašidla! aneb pohádka o Blogu a Závisti

17. dubna 2011 v 13:44 | Twilightačka♀
Zpočátku jsem se k tomu nechtěla vůbec vyjadřovat, ale nakonec mne to přemohlo asi tím, že jsem viděla čeho jsou schopná! Tento článek se jmenuje Blogová strašidla a přesně o nich si teď popovídáme, řekněme,začneme takovou pohádkou o hezkém blogu a blogovém strašidlu jménem závist. Byl jednou jeden blog, který všichni obdivovali, pro jeho krásu a aktuálnost, ale jednoho dne se po internetové síti připlazil podlý had jménem imaginární závist a ten chvíli pokukoval a poté zjistil že mu vadí to, že i v neexistujícím světě je někdo lepší než on a tak se rozhodl s tím skoncovat a všem ukázat že on vládne nad všemi! A dokázal to,ale to nevěděl že blogaři nejsou chudinky, kteří se stáhnou,jako on při prvním neuspěchu, oni jsou schopní začít znovu! Teď to už ví...

Tenhle článek je věnován vd-online právě proto, jelikož vím jaké to je přijít o měsíce ne-li roky takové úmorné práce a naštve to,ím to... přijde vám,že pak už nemůžete začít od znova,ale vd-online začli :D a to mne nesmírně těší :D Také jsem měla jeden čas takové problémy,které naštěstí pominuly, pravidelní návštěvníci si jistě vzpomenou na kukulilu,ale díky pomoci ostatní sem se jí zbavila :D

A to mne těší ještě víc,že je vidět že nejsou jen Blogová strašidla,že jsou ještě i normální blogaři a blogerky :D

Upozornění pro návštěvní blogu ian-somerhalder-fans

15. dubna 2011 v 19:01 | Twilightačka♀
Mám tu upozornění - AKTUALIZOVÁNY FREE DESIGNY! Proto žádám i za odpuštění xD jelikož jsem promazávala designy ve free layoutech musela jsem stornovat i objednávky,byla jsem tak hnusná že jsem je všechny i smazala, ale abych v tom měla pořádek tak jsem prostě musela. Dokonce přibyl jeden nový který se mi moc líbí je na něm Rose a Damon Salvatore :) Ale pro ty,kteří si nadále přejí nějaký můj free design,prosím ať si objednají znovu,já ale doporučuji objednat si přímo pr ně,protože dělám i designy na objednávku (což ví jen ten co tohle čte) které si můžete objednat na bzakutna@seznam.cz ale napište svůj web,přezdívku a jenom barvu na design! Chci mít volnou ruku jinak popisky udělám podle toho co už na blogu máte! Nebaví mne to mít přesně nalinkované jak mám design vyrobit,doufám,že to chápete,já když si objednávám design tak taky nechávám volnou ruku,protože vím,že ti u kterých si je objednávám jsou hotoví grafičtí géniové (respektive Vicki a LanQa xD). To je asi tak vše co jsem vám chtěla oznámit:D dále se jdu jen chlubit!
Moji milí rodičové (skoro se mi to nechce psát,protože mám pocit že když to napíšu tak to nevyjde) prostě mi něco slíbili :D a když to vyjde tak vám napíšu i co xD. Dále mám ohromitánskou radost,moje velikonoční prrázdniny budou dlouhý celej týden! Jelikož jsou na našem gymnáziu přijímačky dva dny :D můj bráška vedle v pokoji zuří,že má prázdniny odva dny kratší než já :D
No nic,přeju vám hezký zbytek dne:D

Nová episoda na dosah ~ Know the enemy

7. dubna 2011 v 17:57 | Twilightačka♀

Zítra nás už čeká dlouho očekávaná nová episoda druhé série - Know the Enemy. Na blogu jsme se vám k ní snažili dát co nejvíc vodítek abyste si alespoň trošku mohli představit o čem se zde bude jednat :D ( popravdě mně ty stillsky moc neporadili) a teď už jen pro připomenutí pár nejdůležitějších odkazů zde na blogu :)

Kontrola affifales + rychlostní náběr

3. dubna 2011 v 10:31 | Twilightačka♀
NEPLATÍ PRO ELITE (protože jsou Elite právě proto,že o nich vím,že můj blog navštěvují!)
Pro ostatní to tedy platí,mým oblíbencům to samozřejmě naznačím (tedy těm o kterých také vím,že sem chodí a nejsou v elite.Ostatní ať se zapíší sami ;)

Potřebuji udělat pořádek a nechci mít tolik affifales - DO NOVÝCH AFFÍKŮ AŤ SE ZAPISUJÍ JEN JI,KDO MAJÍ BLOG O THE VAMPIRE DIARIES!

Takže se zapište ve tvaru:
  1. Přezdívka
  2. Blog
  3. Prohlášení (ve tvaru: zapisuji se do kontroly // zapisuji se jako nové affifales)
Moc vám děkuji za váš čas a to že jste byli ochotní se do této kontroly zapsat :) děkuji (kontrola potrvá ode dneška 3.4.2010 do 5.4.2010)

s těmi kdo mají aktuelně hiatus se domluvím později

Diary 23/3/2011

23. března 2011 v 9:55 | Twilightačka♀
Jeden često přemýšlí o tom,jestli na blogu zůstat či ne,obvykle když ho popadne estráda ,,Blog je ztráta času,nebo prostě nebaví mne to!" tak se pokusí si zařídit spoluadminku,k tomu jsem se já ještě nedopracovala,přijde mi,že to je prostě můj blog a že se o něj nebudu s nikým dělit! Přiznávám,taky mám okamžiky kdy mne blog nebaví,tak se snažím aspoň jednou deně sem něco vložit a jednou za týden oběhnout affifales! Říkám si že těch pět minut obětuju,ale pak mne to zase popadne a já vkládám a dělám z grafikou a the vampire diaries jak blázen ;) takže si myslím,že když někoho přestane blog bavit,je škoda to rušit,zrušit několik měsíců,někdy i let života. A prostě ani nedávat pozastavení,jen se občas snažit něco zaktualizovat,věřte mi,když blog zrušíte hned potom co vás to přestane bavit budete po čase pak litovat že jste to udělali a budete si nadávat za to,že jste to udělali a založíte si nový blog,ale budete muset vše vkládat odznova,a návštěvnost taky nebude hned stoprocentní,proto raději nechte ten starý. Uvažovala jsem,že bych založila blog s nějakou kratší adresou,ale pak mne napadlo,co by dělalo těch průměně dvěstě lidí,kteří můj blog denně navštíví (což znamená,že mne nenavštěvují jen affifales a to mne moc těší).Nevím,jak to vidítevy,ale přijde mi,že od té doby co byl do světa probuštěn internet,začali existovat dva světy,ten náš a ten druhý. Je jen na vás který z nich budete žít naplno!
Upozornění- já svůj blog neruším xD
 
 

Reklama