Zajímavosti

Co se píše o IANOVI SOMERHALDEROVI na blozích?

21. srpna 2010 v 9:55 | Twilightačka♀
www.lovehouse.blog.cz
Jen jsem tak brouzdala po netu a namátkou vyhledávala něco o Ianovi a najednou mne napadlo proč nevložit i to co o něm píšou autorské blogy?
__________________________________________________

Lidičky já jsem se zamilovala do Iana♥!Já asi změním zaměření blogu,místo Seleny Iana.Já nevím Selena je moje nejoblíbenější herečka a zpěvačka,ale Ian *_* :D!Tak co mám dělat?Nechát tenhle blog o Seleně nebo změnit na Iana?Já nevím...asi ho nechám ;-)poraďte!

Salvatores brothers wall + zajímavost jak se o něm Ian vyjádřil

20. srpna 2010 v 21:58 | Twilightačka♀
www.lovehouse.blog.cz
Tak jak se vyjádřil?                                                                                                    

Ian osobně řekl jako první věc ,,To jsem si nevšiml že mám tak velkou hlavu !" :) ovšem bát se nemusí,větší hlavu má protože je chytřejší než Paul to je světoznámně jasné :)

Ian Somerhalder l koláž

19. srpna 2010 v 16:55 | Twilightačka♀
www.lovehouse.blog.cz
Tato hezká koláž není moje práce ale ani nevím kdo ji vyrobil,takže případný majitel ať se ozve :)

Ian somerhalder l four photos with Nina...ty nej!

19. srpna 2010 v 16:42 | Twilightačka♀
www.lovehouse.blog.cz
d
Našla jsem vám čtyři NEJLEPŠÍ fotografie na nichž se nachází Ian s Ninou,no řekněte,kdo by si nepomyslel že by nebyli spolu ale bohužel,jak se Nina vyjádřila s Ianem žádný poměr bohužel nemá,jsou prý jen kamarádi,no co,ale neztrácejme naději,i z kamarádství může vzejít láska,no ne?Copak ste to nikdy nezažili,pokud ano,víte o čem mluvím,pokud ne,ta se musíte nechat překvapit!


http://24.media.tumblr.com/tumblr_ky0rsvdw7F1qar6tno1_400.png

The vampire diaries cast l twitter for everybody!

19. srpna 2010 v 15:49 | Twilightačka♀
www.lovehouse.blog.cz
Takže jsem tak brouzdala po netu a co nevidím,no není to paráda?

http://www.laurenceborel.com/wp-content/uploads/2009/09/twitter_bird_follow_me__Small__bigger.jpg
Nina Dobrev: @ninadobrev
Ian Somerhalder: @iansomerhalder
Katerina Graham: @KatGraham
Candice Accola: @CandiceAccola
Zach Roerig: @zgeorge222
Michael Trevino: @M_Trevino
Matt Davis: @ErnestoRiley
Malese Jow: @xoMalese
Kevin Williamson: @kevwilliamson
Julie Plec: @julieplec
Marcos Siega: @MSiega
J. Miller Tobin: @millertobin
Paul M. Sommers: @PaulMSommers
za informaci díky vampire-diaries.cz

Ian Somerhalder l Prozradil jak by vapadala DÍVKA JEHO SNŮ!

15. srpna 2010 v 17:45 | Twilightačka♀
Takže před časem jsem říkala že je ian SVOBODNÝ a že budu pátrat po tom,co by požadoval u dívky jeho snů,takže tady to máte v hrubých rysech

Odkaz
samozřejmě že krásná :)

Odkaz
chytrá

Odkaz
neměla by být moc vysoká,Ian chce být vyšší

Odkaz
Dlouhé vlasy,bez nich to nejde

Je toho sice jen pár,ale víc z těch jeho rozhovorů jsem nevydedukovala,takže,dámy,připravujte se :)

The Vampire Diaries vs.Twilight l Kdo ti víc pije krev?

7. srpna 2010 v 17:59 | Twilightačka♀
a
Holka zamilovaná do upíra. To už je celkem známý scénář, že? Bravo má pro tebe srovnání: porazí nový seriál "The Vampire Diaries" filmovou ságu "Stmívání"?

Upíří horečka nemá konce! Po megaúspěchu ságy "Stmívání" v kinech si teď na své přijdou i televizní fanoušci upírů: teda pokud máš satelit... V lednu totiž německá TV stanice Pro7 (21.15 hod.) odstartovala nový americký úspěšný seriál "The Vampire Diaries" (Upíří deníky). A opět bude ve hře velká láska. Nový student Stefan (Paul Wesley) se na střední škole v malé vesnici Mystic Falls postará o velké pozdvižení. Zvlášť 17letou Elenu (Nina Dobrev), která nedávno přišla při autonehodě o rodiče, tenhle tajemný kluk přímo mysticky přitahuje.

Zase ale nepůjde o normální lidskou lásku: Stefan je totiž upír! Stefana navštíví jeho bratr Damon (Ian Somerhalder), který se už léta baví tím, že Stefanovi dělá ze života peklo. Miliony fanoušků knižní předlohy čekaly už léta na její zfilmování. Díky úspěchu snímku "Stmívání" se k tomu teď producenti odvážili. Má ale vůbec televizní seriál šanci soupeřit s celovečerními filmy? BRAVO se odvážně pustilo do upírského srovnání!

Ian Somerhalder l Co jste o něm URČITĚ nevěděli?

5. srpna 2010 v 14:42 | Twilightačka♀
a
Co si o Ianovi určitě nevěděla!

•Příjmení má podle nevlastního dědečka, který se oženil s jeho babičkou, když čekala nemanželské dítě s bohatým farmářem.

•Jeho velkou slabostí je prý to, že o všem moc přemýšlí. A také se prý snaží dělat příliš mnoho věcí najednou.

•Jako skoro všichni herci ze seriálu Ztraceni si chtěl i Ian koupit dům na Havaji, ale když viděl, kolik sousedů už by měl :-), raději od toho upustil.

•Už přes dva roky se cíleně snaží vybudovat si svalnatější postavu s bohatou muskulaturou, aby konečně začal dostávat i role mužů a ne jenom kluků. Kvůli tomu se vrátil k plavání, jízdě na koni a přidal si k tomu ještě lyžování.

Ian Somerhalder//PHOTO STORY//z filmu Pravidla přitažlivosti

1. srpna 2010 v 20:35 | Twilightačka♀
a
Asi všichni kdo viděli jistý film Pravidla přitažlivosti budou vědět o co se jedná :) tohle je ze scény kdy náš úžasný Ian bouřlive tancoval z kamarádem po posteli,potom co jsme to z kamarádkou viděli jsme samozřejmě po posteli začali skákat také :)

NAHÝ Ian Somerhalder//Kdo si kousne XD

1. srpna 2010 v 16:19 | Twilightačka♀

Ops!*

No dámy,docela chápu že jste sem klikli,ale až takhle?
__________________________________________
Tohle kdyby viděli vaši rodiče
______________________________________
No nic!Když už jsi tady,tak se koukni po blogu je tu spousta zajímavých věcí a slibuju
_____________________________________
ŤZe až Ianův AKT bude zveřejněn!Bude TADY!

Rozdíly mezi DAMONEM v SERIÁLU a KNIŽNÍM

1. srpna 2010 v 14:07 | Twilightačka♀
Podle seriálu:
Damonovi je 170-175 let, ale vypadá na 25 a většinu času chodí v černém. Má modré oči a hnědé vlasy.
Je italského původu a pochází z Mystic Falls. Za občanské války byl vojákem Konfederační armády. Jeho otec Giuseppe Salvatore neschvaloval synovo jednání. Sám byl lovcem upírů. Damon začal svého mladšího bratra Stefana nenávidět poté, co Stefan mluvil s otcem o upírech, a ten začal mít následně podezření ohledně upírky Katherine. Damon obviňoval Stefana z toho, že Katherine byla dopadena, a nikdy mu to neodpustil. Hluboko uvnitř má rád svého bratra, ale jejich láska ke Katherine je postavila na opačné strany.
Na začátku série je pravým opakem svého bratra, je arogantní s tendencemi sociopata. V jedné chvíli je absolutně okouzlující, v druhé smrtelně nebezpečný. Zabíjí bez výčitek svědomí. Rád si hraje s lidmi a způsobuje jim bolest, obzvlášť svému bratrovi Stefanovi. Je velice silný a většinou dostane, co chce.
 Za 145 let se stal velmi izolovaným a osamělým a zakrývá to černým smyslem pro humor. Touží po tom, aby byl akceptován svým okolím, především Elenou a Stefanem, což je něco, co se mu nikdy nepodařilo za lidského života. V rámci první série sledujeme vývoj jeho charakteru. Že cítí něco k Eleně, je poznat z toho, že ji nazývá naší dívkou, když jí vyhrožuje před Stefanem (Children of the Damned), i z toho, jak vyhrožuje Isobel, aby nechala Elenu být. Na konci první série se omlouvá Jeremymu za to, co provedl Vicki, a uznává, že to bylo špatné. V závěrečném proslovu přiznává, že přišel do města, aby ho zničil, ale nakonec ho chrání.
Umí stvořit a ovládat mlhu. Jsou tu náznaky, že umí létat. Doskočí velmi vysoko. Může lidem kontrolovat myšlenky a měnit vzpomínky.
Zabil spoustu lidí. Těmi nejznámějšími z první série jsou třeba učitel William Tanner, vzdálený synovec Zach Salvatore, Jeremyho láska Vicki Donovanová, novinář Logan Fell, upírka a Stefanova kamarádka Lexi či čarodějka Bree.
Podle knih:
Na rozdíl od seriálu má Damon v knihách černé oči i vlasy. Narodil se v 15. století ve Florencii, je mu okolo 500 let. Je trošku menší než jeho bratr Stefan, ale velice se jeden druhému podobají. Už jako člověku mu ženy padaly k nohám, takže jeho charisma není dáno jen tím, že je upír. Chodí v černém, nosí zrcadlové brýle a jezdí v černém Ferrari.
"God, he was beautiful. Handsome was too weak and colorless a word."
Je arogantní, má rád slovní hříčky a nechává emoce vyplout na povrch, jen když se zlobí, obvykle na Stefana. Má chování aristokrata a pragmatický pohled na život. Věří tomu, že upírská přirozenost je temná. Stefanovo úsilí nekrmit se z lidí pokládá za nepřirozené. Nemá problém se zabíjením lidí, ačkoli se tomu vyhýbá. Zabije sice učitele Tannera, ale tvrdí, že to bylo v sebeobraně. Nemá problém vyhrožovat lidem, i když není jasné, zda by skutečně splnil hrozbu ohledně Eleniny sestřičky Margaret.
Má za sebou násilnou minulost žoldáka, i když se o tom v knize víc nemluví. V průběhu 4 knih se trochu mění jeho pohled na lidi, kteří do té doby byli pro něj jen potravou, stávají se jeho známými, snad i přáteli.
Jeho nepřátelství k mladšímu bratru Stefanovi pramenilo z toho, že ho obviňoval ze smrti jejich matky, která zemřela krátce po jeho narození. Damon studoval na univerzitě, ale věnoval se spíš ženským, hospodám a sázkám. Neposlouchal naléhání svého otce a nepřátelství mezi nimi rostlo.
Damonovy schopnosti v průběhu let rostou tím, jak se živí z lidské krve. Na rozdíl od seriálu se umí proměňovat v krkavce a vlka. Dokáže ovládat počasí a vytvořit mlhu. Může manipulovat lidskými vzpomínkami a telepaticky komunikovat s jinými upíry.Ian Somerhalder//HAPPY HAIR:Vyzkoušejte si jak by vám slušel Ianův účes

1. srpna 2010 v 13:57 | Twilightačka♀
Ano je to tak,pomocí této aplikaci,si můžete nahrát svou fotku kde se vám po kliknutí,ukáže jak by jste vypadali z Damonovými nebo Ianovi vlasy

Vyzkoušejte si jak vám bude slušet

Copy only with my LINK

Ian Somerhalder//TAK TAKHLE JSTE HO JEŠTĚ NEVIDĚLI

24. července 2010 v 1:45 | Twilightačka♀
a
Tak to je fakticky síla,je doufám,že se mu to nezalíbí a neudělá z toho svůj normal oufit

Damon Salvatore//Smithová HO SVOU VLASTNÍ RUKOU POPSALA

24. července 2010 v 1:08 | Twilightačka♀
a
Ano je to tak...měl by vyjít special průvodce od L.J.Smith kde budou její postavy popsané zatím jen Damon Salvatore

Jméno: Damon Salvatore
Místo narození: Florencie, Itálie
Rok narození: italská renesance
Věk: 160 let
Rasa: upír
Rodina: matka zemřela při porodu, otec Giuseppe Conte di Salvatore a mladší bratr Stefan
Kde žije: Mystic Falls
Povaha: Damon je drzý a arogantní. Zároveň je však svůdný a přitažlivý. Nebere si servítky a nemá žádné výčitky svědomí. Neboť upíři ve VD můžou nechat vypnout svoje vnitřní pocity. Své emoce dává silně najevo, jen když má vztek. Rád používá slovní hříčky, zejména když nechce říct něco přímo. Věří, že upíři nehnutelně patří na stranu zla, proto nechápe Stefanovo odhodlání nepít lidskou krev. Nebojí se zabíjet. Ale postupně přestává brát lidi jen jako potravu, ale znovu nachází k nim respekt, chová se k nim vstřícněji ba dokonce jako k přátelům.
Schopnosti: Damon se umí proměnit v havrana, dále pak umí ovládat počasí a lidskou mysl.

--------------------------------------------

Ian Somerhalder jako kreslená postavička v South Park

23. července 2010 v 22:05 | Twilightačka♀
a
Ian Somerhalder na svém Twitteru zveřejnil fotku sebe samotného, jak vystupuje jako kreslená postaviška v South Parku. Ian byl z toho tak nadšený, že nedokázal reagovat jinak, než takto: "Kdo to udělal? To je jedna z nejlepší věci, kdy..."

Nebudeme Ianovi kazit radost, ale vidíte v tom někdo nějakou podobu? :D
 
 

Reklama